Мария Димитрова Димитрова, ученичка от IV клас в ОУ „Св. св. Кирил и Методий“, беше отличена с грамота „Ученик на 2026г. от Софийска област“ за значими постижения в образователната дейност и активно участие в училищния живот през учебната 2025-2026г.



ПЪРВО МЯСТО НА МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ „ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ“ ЗА СОФИЙСКА ОБЛАСТ ЗА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА IV КЛАС
Мария Димитрова Димитрова, ученичка от IV клас в ОУ „Св. св. Кирил и Методий“, зае първо място на международно състезание „Европейско кенгуру“ за Софийска област.

ВТОРО МЯСТО НА МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ „ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ“ ЗА СОФИЙСКА ОБЛАСТ ЗА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА III КЛАС
Георги Николаев Цветков, ученик от IIIa клас в ОУ „Св. св. Кирил и Методий“, зае второ място на международно състезание „Европейско кенгуру“ за Софийска област.

ТРЕТО МЯСТО НА МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ „ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ“ ЗА СОФИЙСКА ОБЛАСТ ЗА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА III КЛАС
Валентин Димитрова Димитрова, ученик от IIIa клас в ОУ „Св. св. Кирил и Методий“, зае трето място на международно състезание „Европейско кенгуру“ за Софийска област.

ВТОРО МЯСТО НА МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ „ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ“ ЗА СОФИЙСКА ОБЛАСТ ЗА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА II КЛАС
Стефан Николаев Николов, ученик от IIa клас в ОУ „Св. св. Кирил и Методий“, зае второ място на международно състезание „Европейско кенгуру“ за Софийска област.
